Пісенна творчість дітей

Пісенна творчість дітей

Невід’ємною частиною шкільного життя є музична школа, яка стала рідною домівкою для своїх вихованців. Всі діти люблять співати в хорі, адже спів у хорі виховує вміння працювати і спілкуватися в колективі, прагнення поділитися з іншими набутим духовним багатством.

Дитячі вокальні колективи - це «маленькі острівці надії» на збереження українських традицій, виховання майбутнього, від якого залежить процвітання вокального мистецтва.

Ось і нещодавно у закладі було проведено свято вокально-хорової музики «Весняний передзвін» .

Перші сонячні промені і стукіт березневої капели змушують нас забути про зимову холоднечу. Весна у більшості людей асоціюється з ніжними зеленими листочками, свіжим повітрям; нам подобається слухати музику весни, вслухаючись у квапливий лепет річки, в дзвінку пташину розмову. Радіти сонцю наступаючого дня, пісні жайворонка в небі.

Дзвіночками дзвенять голоси. Солов'їними трелями переливається спів дівчаток-вокалістів, молодшого та старшого хору, які у піснях передають щиру любов

до рідної землі, красу української душі та неповторність національних традицій.

За останні роки ця злагоджена команда бере активну участь не лише у житті школи, а й поза її межами. Тож ми пишаємося гарними результатами учнів та їх мудрих наставників Михайлової О.С., Драгомирової В.В..

/Files/images/nov/DSCN0736[2].JPG/Files/images/nov/DSCN1256.JPG/Files/images/nov/DSCN8800.JPG/Files/images/nov/DSCN8822.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 58

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.