Рік англійської мови

/Files/images/рік_анг_мови.jpg Англі́йська мо́ва (English,the English language) — мова, що належить до германської групи індоєвропейської сім'ї мов. Одна з найпоширеніших мов у світі, особливо як друга мова та мова міжнародного спілкування.

План заходів спрямованих на популяризацію та активізацію вивчення англійської мови

Звіт про проведення Року англійської мови

Цікаві факти про англійську мову

План заходів спрямованих на популяризацію та активізацію вивчення англійської мови

  • Англійська належить до тих мов, що має найширший словниковий запас: (близько 250 тис. різних слів ;Оксфордський словник англійської мови нараховує близько 600 тис. слів, а Словник Вебстера— 475 тис., але серед них велика доля архаїчних слів та величезний об'єм технічних термінів).
  • Також це мова, яку знають найбільше людей як другу (нерідну): (від 250 млн до 350 млн людей, для яких англійська не є рідною, знають її).
  • Англійською друкують найбільше.
  • Найдовше слово в англійській мові: pneumonoultramicroscopicsilicovolcanoconiosis (45 літер, силіко́з — захворювання людини, викликане тривалим вдиханням пилу, що містить вільний діоксид кремнію).
  • На основі англійської мови створено кілька спрощених штучних мов.
  • Існує гіпотеза, що англійська мова насправді є скандинавською, тобто належить до північногерманської мовної групи, разом с норвезькою, данською, шведською, ісландською і фарерською. Автором цієї гіпотези є професор лінгвістики з Університету Осло Терьє Форлунд (Jan Terje Faarlund).
Кiлькiсть переглядiв: 160

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.