Історія закладу освіти

/Files/images/DSCF4446.jpgШкола - що особистість, не може бути копією іншої.
Дитина в ній – центр Всесвіту. Учитель теж.
Головна мета – виховання громадянина, господаря власної долі.
О. А. Захаренко

Голубою змійкою проліг між степами тихоплинний Інгулець – краса, гордість і радість наша. Майже поруч, на голубизні цього водосховища, вимальовуються вогні й контури величезної казкової споруди з великими вікнами – це наша гордість - цукровий завод, який був побудований у 1961 році. (З рукопису історії створення заводу «Мед без бджіл» першого директора Цукрозаводської восьмирічної школи Калієвського І. Ф.) Саме тоді виникла необхідність у соціальних об’єктах селища.


У 1964 році діти робітників селища Олександрійського цукрозаводу одержали нову школу. Перед початком занять тут відбулося свято Першого дзвоника. Радість була подвійною: адже цей дзвінок лунав у новій школі вперше. Директор школи Калієвський І.Ф. від імені учнів та вчителів подякував робітникам 3-го будівельного управління за чудовий подарунок. Та найбільш урочиста мить настала тоді, коли директор цукрового заводу І. Босенко перерізав червону стрічку, і учасники врочистостей ступили на поріг нової школи. Світлі просторі класи, кабінети й майстерні, піонерська кімната, їдальня – все тут сподобалося присутнім – гостям і школярам – господарям цього чудового триповерхового палацу.

1991 рік. Цукрозаводська восьмирічна школа набула статусу загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів. Директор школи Тюріна Н. С. продовжує кращі традиції, набуті в школі. Мріє про учнів красивих душею, фізично розвинених, розумних.

У час великих соціальних змін гостро постає питання не стільки про готовність дитини до школи, скільки про готовність школи взяти на себе відповідальність за формування нової людської особистості. Тому, в 2004 році перед директором Лещенко Т. В. постало питання створення школи нового типу. Відповідно до рішення Олександрійської районної ради Цукрозаводська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів реорганізована в Цукрозаводський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - центр художньо-естетичної творчості учнівської молоді" Олександрійської районної ради Кіровоградської області. Це дало можливість збільшити години індивідуальної, гурткової роботи, увести факультативи, курси за вибором, налагодити співпрацю з вищими навчальними закладами та закладами культури.

Кiлькiсть переглядiв: 743

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.