Інновації
/Files/images/iStock_000018069287Small-e1341874271953(1).jpg Інновація відрізняє лідера від наздоганяючого.
Стів Джобс
Інновації в роботі нашого закладу

Поняттям ''інновація'' позначають нововведення, новизну, зміну, введення чогось нового. Стосовно педагогічного процесу інновація означає введення нового в цілі, зміст, форми і методи навчання та виховання; в організацію спільної діяльності вчителя і учня, вихованця. Інновації самі по собі не виникають, вони є результатом наукових пошуків, передового педагогічного досвіду окремих учителів і цілих колективів.

Основу інноваційних процесів в освіті складають дві важливі проблеми педагогіки - проблема вивчення, узагальнення і поширення педагогічного досвіду та проблема впровадження досягнень психолого-педагогічної науки в практику.

Результатом інноваційних процесів у нашому навчальному закладі слугує використання теоретичних і практичних нововведень, а також таких, що утворюються на межі теорії і практики. Учитель може виступати автором, дослідником, користувачем і пропагандистом нових педагогічних технологій, теорій, концепцій.

Інноваційна педагогічна діяльність в закладі спрямована на:

· особистість, здатну засвоювати й творчо розвивати культуру, потребує постійного пошуку нових організаційних формнових технологій навчання і виховання;

· дослідницько-пошуковий характер учителя, який обирає нові програми, підручники, використовує нові прийоми і способи педагогічної діяльності, які можуть збагатити не лише шкільну практику, а й педагогічну науку.

Інноваційні процеси є механізмом інтенсивного розвитку навчального закладу та педагогіки. Інновації функціонують на рівнях створення, освоєння і втілення.

Мета:

· формування готовності педагога до інноваційної діяльності;

· створення інноваційного освітнього середовища.

Завдання:

  • Трансформування наукових ідей у педагогічну практику, науково-методична підтримка інноваційної діяльності в закладі, наукові пошуки та експериментальна робота, яку проводять педагогічні працівники закладу
  • Інформаційно-методичний супровід педагогічних працівників.
  • Створення умов для розвитку педагогічної майстерності, творчої ініціативи педагогічних працівників.
  • Упровадження сучасних освітніх систем і технологій, інноваційних методів організації навчання і виховання.

Пріоритети: Упровадження сучасних освітніх систем і технологій, інноваційних методів організації навчання і виховання.

Проект "Інновація"

Загальна характеристика освітніх інновацій технологій та методик

Найдивовижніші інновації усіх часів [Цікава наука] - The 71 Most AMAZING Innovations of All Time

Кiлькiсть переглядiв: 303

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.